Jak na angličtinu s Jumpem doma

K čemu je Jump

Časopis Jump je výborná pomůcka pro děti ve věku  9 – 13 let, které se chtějí (nebo musí) učit anglicky. Jump můžou děti číst a poslouchat, vyplňovat cvičení … ale co mluvení?

Mluvit bez učitele nejde

Proto jsme pro samouky, kteří ještě nemají svého angličtináře, připravili skype lekce s Jumpem. Učit vás budou naši osvědčení, moc prima lektoři:

 

Mgr. Ester Miffková

Ester Miffková, čtverec, rámeček

Ester má čtyři syny, tak jeden žák na Skypu je pro ni odpočinek. Její lekce angličtiny jsou zábavné, plné předmětů a kartiček, a to i za monitorem při Skype lekcích! S individální výukou má zkušensti jako lektorka výukového programu angličtiny na počítači, Scilearn.

Mgr. Martin Mikule

Martin Mikule

Martin má dvě děti ve věku Jumpistů, takže má pro ně pochopení nejen jako učitel. Angličtinu učí už 20 let na volné noze a na díru v jeho rozvrhu jsou pořadníky! Je pro nás čest, že si  vyšetřil čas na Skype lekce s našimi předplatiteli.

Mgr. Hana Magicová

Hana M v rámečku

Hana pracuje jako redaktorka Jumpu a k tomu už 16 let učí angličtinu. Momentálně na osmiletém gymnáziu a také doma svou šestiletou dceru. Ví, že ve škole se žáci ke slovu mockrát za lekci nedostanou, a tak jim teď nabízí naše Skype lekce.

 

Jak budou skype lekce probíhat

Stačí mít na notebooku, PC nebo tabletu nainstalovaný skype s webkamerkou a mikrofonem a vaše dítě si může se svým angličtinářem 25 minut povídat o tom, co v Jumpu četlo a poslouchalo. Lektor(ka) tak bude aktivovat jeho slovní zásobu a větná spojení z článku v Jumpu. Vaše dítě bude konečně mluvit!

Kluk net4

      Jak na to

  1. Pokud ještě nemáte předplatné Jumpu na školní rok 2018/2019, zajistěte si ho za cenu 441Kč zde.
  2. Kupte si balíček skype lekcí po 25 minutách za cenu 190Kč za lekci zde.
  3. Do tří dnů po zaplacení vás bude mailem kontaktovat Váš lektor, abyste se domluvili na termínech lekcí.

 

 

';