Jak budou skype lekce probíhat

Stačí mít na nainstalovaný Skype na zařízení s kamerou a mikrofónem (PC, notebook, tablet, chytrý telefon) a Vaše dítě si může se svým angličtinářem 25 minut povídat o tom, co v Jumpu četlo a poslouchalo. Lektor(ka) tak bude aktivovat jeho slovní zásobu a větná spojení z článku v Jumpu. Vaše dítě bude konečně mluvit!

Po Skypu si s Vaším dítětem bude anglicky povídat:

Mgr. Ester Miffková

Ester má čtyři syny, tak jeden žák na Skypu je pro ni odpočinek. Její lekce angličtiny jsou zábavné, plné předmětů a kartiček, a to i za monitorem při Skype lekcích! S individuální výukou má zkušenosti jako lektorka výukového programu angličtiny na počítači, Scilearn.

Mgr. Hana Magicová

Hana pracuje jako redaktorka Jumpu a k tomu už 16 let učí angličtinu. Momentálně na osmiletém gymnáziu a také doma svou šestiletou dceru. Ví, že ve škole se žáci ke slovu mockrát za lekci nedostanou, a tak jim teď nabízí naše Skype lekce.

Mgr. Martin Mikule

Martin má dvě děti ve věku Jumpistů, takže má pro ně pochopení nejen jako učitel. Angličtinu učí už 20 let na volné noze a na díru v jeho rozvrhu jsou pořadníky! Je pro nás čest, že si  vyšetřil čas na Skype lekce s našimi předplatiteli.

 Jak na to

  1. Pokud ještě nemáte předplatné Jumpu na školní rok 2019/2020, zajistěte si ho zde.
  2. Kupte si balíček pěti nebo deseti Skype lekcí. Každá lekce trvá 25 minut a stojí 190 Kč. Koupit zde.
  3. Do tří dnů po zaplacení vás bude mailem kontaktovat Váš lektor, abyste se domluvili na termínech lekcí.